Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

В ПДУ ім. Т.Г. Шевченка з 30 жовтня по 1 листопада проводився українознавчий конкурс «Юний дослідник» серед учнів та студентів навчальних закладів Придністровської Молдавської Республіки, присвячений Дню української мови та писемності. Тема конкурсу 2020 року – «Стежками рідного краю». Організатором заходу був Центр української культури.

Мета конкурсу:

-         залучити учнів та студентів до краєзнавчих досліджень;

-         прищепити любов до рідної землі;

-         розвинути інтерес до культури та історії рідного краю.

На конкурсі були представлені роботи в різних номінаціях: друкована  продукція, відеопродукція, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, інтерактивний плакат. В конкурсі взяли участь 108 учасників – студенти філологічного та економічного факультетів ПДУ ім. Т.Г. Шевченка, учні:

-         МОЗ «ТГ-МГ»,

-         МОЗ «ТСШ № 3»,

-          МОЗ «ТСШ № 5»,

-         МОЗ «ТСШ № 9»,

-         МОЗ «ТСШ № 10»,

-         МОЗ «ТСШ № 11»,

-         МОЗ «ТСШ № 12»,

-         МОЗ «ТСШ № 17»,

-         МОЗ «ДСШ №1»,

-         МСОЗ № 2 для дітей с порушенням опорно-рухового апарату,

-         МОЗ «БСЗШ № 2»,

-         МОЗ «БСЗШ № 7»,

-         МОЗ «БЗСШ № 11»,

-         МОЗ «БСЗШ №17»,

-         МОЗ «Бендерська гімназія № 3 ім. І.П. Котляревського»,

-         МОЗ «Рибницька гімназія № 1».

9 листопада в Центрі української культури відбулося оцінювання конкурсних матеріалів. До складу журі ввійшли старші викладачі кафедри української філології – Щербина Валентина Іванівна та Пазіна Наталя Василівна.

За підсумками конкурсу було присуджено наступні місця серед студентів:

Номінація «Інтерактивний плакат»

Iмісце – Шевченко Христина, Окунська Даніела, Болгар Олена, студенти 1 курсу філологічного факультету

IIмісце – Соколенко Ілля, студент 1 курсу філологічного факультету

IIIмісце – Кривенко Олександра, студентка 1 курсу філологічного факультету

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»

Iмісце – Драмарецька Ксенія, студентка 1 курсу філологічного факультету

Iмісце – Продан Надія, студентка 1 курсу філологічного факультету

IIмісце – Дюкарева Олександра, студентка 1 курсу філологічного факультету

IIмісце – Гугуберідзе Анастасія, студентка 1 курсу філологічного факультету

IIIмісце – Бірюкова Марія, студентка 1 курсу філологічного факультету

Номінація «Друкована продукція»

IIIмісце – Карабаджак Валерія, студентка 1 курсу економічного факультету

За підсумками конкурсу було присуджено наступні місця серед учнів:

МОЗ «Тираспольська гуманітарно-математична гімназія»

Iмісце – Наконечна Юліана, учениця 7 класу

Iмісце – Швець Софія, учениця 3 класу

Iмісце – Мірош Олександра, учениця 6 класу

Iмісце – Тидва Анна, учениця 6 класу

IIмісце – Гамар Володимир, учень 6 класу

IIмісце – Делі Анастасія, учениця 3 класу

IIмісце – Йолкіна Ірина, учениця 10 класу

IIIмісце – Перонкова Христина, учениця 6 класу

МОЗ «Тираспольська середня школа № 3»

IIIмісце – Смірнов Всеволод, учень 8 класу

МОЗ «Тираспольська середня школа № 5»

Iмісце – Дідик Софія та Дідик Ілля, учні 6 класу

МОЗ «Тираспольська середня школа № 9 iм. С.О. Крупко»

Iмісце – Бабой Вікторія, учениця 7 класу

МОЗ «Тираспольська середня школа №10»

Iмісце – Кушко Яна

Iмісце – Гуцану Костянтин

Iмісце – Лукин Максим

Iмісце – Балан Марія

IIмісце – Кожухар Анастасія

IIIмісце – Ясиновська Дарина

МОЗ «Тираспольська середня школа № 11»

Iмісце – Бугор Аліса, учениця 10 класу

Iмісце – Колосюк Софія, учениця 9 класу

Iмісце – Грицкан Андрій та Попов Олександр, учні 10 класу

IIмісце – Молдован Олександр, учень 7 класу

IIIмісце – Грицкан Андрій, учень 10 класу

IIIмісце – Разгонова Анастасія, учениця 10 класу

IIIмісце – Прохорова Анастасія, учениця 9 класу

МОЗ «Тираспольська середня школа № 12»

Iмісце – Оніщук Варвара, учениця 7 класу

Iмісце – Падура Єгор, учень 7 класу

IIмісце – Закусило Анастасія, учениця 5 класу

IIмісце – Трухляк Сабіна, учениця 8 класу

МОЗ «Тираспольська середня школа № 17»

Iмісце – Рудяга Марія, учениця 3 класу

Iмісце – Кірка Андрій, учень 4 класу

МОЗ «Дністровська середня школа №1»

IIIмісце – Кошева Аліна, учениця 8 класу

МСОЗ № 2 для дітей с порушенням опорно-рухового апарату

IIмісце –Халюк Андрій, учень 2 класу

МОЗ «Бендерська середня загальноосвітня школа № 2»

IIмісце – Дубров Тимур, учень 8 класу

IIмісце – Беліменко Максим, учень 7 класу

IIмісце – Топале Ельвіра, учениця 10 класу

IIмісце – Масленіков Микола, учень 3 класу

IIмісце – Родюкова Олена, учениця 8 класу

IIмісце – Ростецький Миколай, учень 5 класу

IIIмісце – Іванова Анастасія, учениця 5 класу

IIIмісце – Ростецька Дар’я, учениця 11 класу

IIIмісце – Касап Віталій, учень 10 класу

IIIмісце – Ротар Ірина, учениця 5 класу

IIIмісце – Родюкова Олена, учениця 8 класу

IIIмісце – Масленіков Олександр, учень 3 класу

МОЗ «Бендерська середня загальноосвітня школа № 7»

Iмісце – Басовець Анастасія, учениця 11 класу

IIмісце – Маршев Ілля, учень 2 класу

IIмісце – Паскаль Валерія, учениця 10 класу

IIмісце – Миргородська Тетяна, учениця 10 класу

IIIмісце – Рулєнкова Христина, учениця 8 класу

IIIмісце – Маршев Олег, учень 8 класу

IIIмісце – Заікіна Валерія, учениця 7 класу

IIIмісце – Русу Ірина, учениця 7 класу

IIIмісце – Ніколаєва Анастасія, учениця 7 класу

IIIмісце – Боброва Поліна, учениця 6 класу

IIIмісце – Саріогло Ангеліна, учениця 6 класу

МОЗ «Бендерська середня загальноосвітня школа № 11»

IIIмісце – Різун Іван, учень 8 класу

МОЗ «Бендерська середня загальноосвітня школа № 17»

IIмісце – Гратій Кіра, учениця 5 класу

IIмісце – Брусенська Ксенія, учениця 6 класу

IIмісце – Борисенко Ксенія, учениця 11 класу

IIIмісце – Гусєва Арина, учениця 7 класу

IIIмісце – Малиновська Лейла, учениця 7 класу

МОЗ «Бендерська гімназія № 3 ім. І.П. Котляревського»

Iмісце – Єрізану Емілія та Кодола Олександра, учениці 3 класу

IIмісце – Рогізна Юлія, учениця 10 класу

IIмісце – Лук’янченко Катерина, учениця 11 класу

IIIмісце – Пашкан Катерина, учениця 8 класу

IIIмісце – Дзик Богдан та Дмитрієв Єгор, учні 6 класу

МОЗ «Бендерський палац дитячо-юнацької творчості», філія «Юний технік»

Iмісце – Маковей Микита, учень 5 класу

IIмісце – Дикаркін Андрій, учень 6 класу

МОЗ «Рибницька гімназія № 1»

Iмісце – Березницька Ірина, учениця 9 класу

IIмісце – Іордатій Олександр, учень 10 класу

IIмісце – Березницька Ірина, учениця 9 класу


 

   
litera.spsu.ru